Medarbetare

David Samuelsson
Generalsekreterare

david@studieforbunden.se
070-543 27 39 | 08-40 20 151

Ewa Jenninger
Administrativ sekreterare,
assistent generalsekreteraren

ewa@studieforbunden.se
Växel: 08-402 01 50

Göran Hellmalm Kvalitetsansvarig/omvärldsanalytiker

goran@studieforbunden.se
070-543 27 39 | 08-40 20 153

Nathaly Salas Kommunikationsansvarig

nathaly@studieforbunden.se
08-402 01 57 | 070-819 10 09

Hanna Midfjäll
Press- och opinionsansvarig

hanna@studieforbunden.se
08-402 01 55 | 070 – 713 31 50

Lill Perby
Kommunikatör, webbansvarig (deltid)

lill@studieforbunden.se
08-402 01 54 | 070-352 57 58

Ebba Ringborg
Utredare

ebba@studieforbunden.se
08-402 01 56 | 072-565 52 22

Anna Ehres
Produktägare, Gustav

anna.ehres@studieforbunden.se
08-402 01 52 | 0730-82 80 77

Jonas Boman
Team leader, Gustav

jonas@studieforbunden.se
0709-727 993

Per Falk
Programmerare, Gustav

per.falk@studieforbunden.se
0709-727 996

Inka Grundström
Systemutvecklare, Gustav

inka@studieforbunden.se
070-464 64 56

Olof Nilsson
Programmerare, Gustav

olof@studieforbunden.se
070-296 10 10

Christian Kihlstrand
Programmerare,Gustav

christian@studieforbunden.se
070-44 43 132

Anna Lundqvist
Projektledare validering

anna.lundqvist@studieforbunden.se
070-453 28 15

Kajsa Wiktorin
Vik. Kommunikationsansvarig
Projektledare Nyanlända i Norden

kajsa@studieforbunden.se
0730-720100