studieforbunden_220x50
    

Medarbetare

David Samuelsson, generalsekreterare StudieförbundenDavid Samuelsson
Generalsekreterare
070-543 27 39
08-40 20 151
david@studieforbunden.se

Ewa Jenninger  Administrativ sekreterare, assistent generalsekreterarenEwa Jenninger
Administrativ sekreterare, assistent generalsekreteraren
Växel: 08-402 01 50
ewa@studieforbunden.se

Göran Hellmalm Kvalitetsansvarig/Omvärldsanalytiker Göran Hellmalm
Kvalitetsansvarig/omvärldsanalytiker
08-402 01 53
0702-33 23 66
goran@studieforbunden.se

Anna Morin KommunikationsansvarigAnna Morin
Kommunikationsansvarig
08-402 01 55
070-251 91 46
anna@studieforbunden.se

Lill Perby Kommunikatör, webbansvarig (deltid)Lill Perby
Kommunikatör, webbansvarig (deltid)
08-402 01 54
070-352 57 58
lill@studieforbunden.se

Kerstin Mikaelsson, UtredareKerstin Mikaelsson
Utredare
08-402 01 56
072-565 52 22
kerstin@studieforbunden.se

Nathaly Salas, Vikarierande webbredaktör & kommunikatörNathaly Salas
Digital kommunikatör
08-402 01 57
070-819 10 09
nathaly@studieforbunden.se

Anna Pettersson, StudieförbundenAnna Ehres
Produktägare, Gustav
08-402 01 52
0730-82 80 77
anna.ehres@studieforbunden.se

Jonas Boman, StudieförbundenJonas Boman
Team leader, Gustav
0709-727 993
jonas@studieforbunden.se

Per Falk, StudieförbundenPer Falk
Programmerare, Gustav
0709-727 996
per.falk @studieforbunden.se

Inka Grundström, StudieförbundenInka Grundström
Systemutvecklare, Gustav
070-464 64 56
inka@studieforbunden.se

Olof Nilsson, StudieförbundenOlof Nilsson
Programmerare, Gustav
070-296 10 10
olof@studieforbunden.se

140819 Anna Morin, FolkbildningsförbundetChristian Kihlstrand
Programmerare, Gustav
070-44 43 132
christian@studieforbunden.se

Anna Lundqvist, StudieförbundenAnna Lundqvist
Projektledare validering
070-453 28 15
anna.lundqvist@studieforbunden.se

Kajsa Wiktorin, StudieförbundenKajsa Wiktorin
Projektledare Nyanlända i Norden
Växel: 08-402 01 50
kajsa@studieforbunden.se

Fakturaadress

Fakturor till oss skickas till: 
Studieförbunden
Dalagatan 7
111 23 Stockholm

eller maila: faktura@studieforbunden.se

Organisationsnummer:
802005-7157